Chcete zdravě hubnout?
s námi to zvládnete!

Výživová analýza Kroměříž

Analýza stravovacích návyků zahrnuje hodnocení zdravotně – výživové anamnézy a všech Vašich záznamů stravování. Tato analýza dále zarhuje vyhodnocení současných stravovacích návyků, celkové přijímané a vydávané energie, jednotlivých živin vč. jejich poměru.

Na základě výsledků analýzy přesně zjistíme, co Vám ve stravě chybí a co Vám v ní naopak přebývá. Díky těmto informacím můžeme navrhnout vhodné úpravy jídelníčku tak, aby došlo k výraznému zlepšení Vašich stravovacích návyků.

Naše analýza dále obsahuje energetický propočet jednotlivých dní, hodnocení pestrosti stravy, pravidelnosti stravování, pitného režimu, pohybové aktivity + vhodná doporučení. Na základě zjištěných skutečností Vám poté poskytneme informace celkových zdravotních rizicích a také tipy na změny ve stravování. Navíc obdržíte přehledné grafické zpracování v tištěné podobě.

Výživová analýza je velmi důležitá pro individuální péči či dlouhodobější spolupráci. Její vypracování součástí všech variant programů. Je také vhodná pro ty, kteří si chtějí ověřit, jestli je u nich z výživového hlediska vše v pořádku a chtějí vědět, co by měli případně zavčas změnit.

Kontaktujte nás pro více informací, těšíme se na Vás.

Top